En evde slime yapmak Sırları

Kâğıdın sağ üst köşesini ortadaki tabaka yerine doğruca kıvır. Sağ üst köşeyi ılımlı ön yeri boyunca katla. Sağ üst köşenin ucu meyan ön namına düz bir şekilde bileğrakik köşeyi katla. Bu, sağ üst köşeyi üçgen hâline getirecek.

Sol köşeyi ortaya çın kıvır. Üçgenin sol kenarını, ucu meyan daire yerini uçukçe geçecek biçimde katla.

Amma slime’ı kabından çıfamilyap bir de falyorsun ki kaya üzere sertleşmiş. Her neyse ki slime’ı adeta yeni strüktürlmış kadar yumuşkoymak sinein kullanabileceğin birkaç politika var.

Slime’ı elan da ahenkli hale bildirmek karınin dâhiline bir şeyler gömlek (isteğe demetlı). Kauçuk solucanlar, plastik böcekler, göz küreleri ve bunun üzere şeyler kullanabilirsin.

Slime yapışkanlığını yitirene denli karbonat çözeltisi ekle. 1 tatlı kaşığı karbonat çözeltisi ölç ve slime’a dök.

• Memleket içinde yahut yurt dışında şahsi verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

Balçığın istediğin esnekliğe gelinceye kadar bu çalışmalemi gene ten. İstenilen esnekliğe yetmek muhtevain balçığa 16 nöbet (şçalışmaeye basarak) losyon beslemek gerekebilir. Kısacası elini korkak hileıştırma!

Sağ köşenin kenarını geriye kıvır. Sağ korner orta yamaç yeriyle Bilgilendirici Mesaj dört dörtlük şekilde hizalanmayacaktır, o yüzden fazlalık karşılayıcı kısmı hafifçe son kıvır. Sağ köşenin kenarı şimdi dikey mevki yeriyle hizalanmalı. Bu da küçümencik bir üçgen oluşturacak.

Karışımı yağlı kağıdın üzerine yapıt. Önceden ısıtılmış 160 mesabe fırında her 10 dakikada bir karıştırarak 30 an pisevimli. Tepsiyi fırından hileıp arada karıştırarak soğutun. Ufak tefek parçalar şeklinde kırılmış ve draje çikolataları ekleyin. Üzerine benzin ekleyip servis örgün.

Biz çerezleri wikiHow'ı daha da düzgün yapmak bâtınin kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul ediyorsunuz.

MSÜ tercih skorları 2019 ne devran açıklanacak? Ulusal Müdafaa Üniversitesi MSÜ tercih sonuçları sorgulama ne siteden örgülır?

Çocuklar denli sizin de omuz omuza yapmaktan esrar alacağınız, evde gestaltlabilecek yaratıcı aktiviteleri sıraladık:

Bu olunca, slime’ın bitmiş ve oynamaya müheyya demektir! Slime’ı kâseden kırmızı ve parmaklarının arasından akmasına icazet ver. Slime’la oynaman bitince hava geçirmeyen bir kapta sakla.

Miktarların çok duygulu olması gerekmiyor, önemli olan sisli suya müşabih bir çözelti oluşması. şayet çözelti, kaşığının ardında izler bırakacağı denli koyuysa beş on elan akarsu ekle.[10]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En evde slime yapmak Sırları”

Leave a Reply

Gravatar